Магніти

Брелоки (металеві, дерев’яні, акрилові)
Брелоки (металеві, дерев’яні, акрилові)

Магніти використовуться в нашому житті повсякденно у безлічі приладів, від побутової техніки до надпотужніших механізмів, що допомагають людині впевнено йти до технічної незалежності. Але в цьому розділі мова піде тільки про сувенірні декоративні магніти, які наша агенція виготовляє.

  • Вінілові магніти (м’які) з фото або зображенням. Найекономніша позиція, яка в тім, не уступає іншим у якості та довготривалості. Магніт складається з вінілової основи від 0,4 до 2мм та друку цифровим або офсетним способом з ламінацією для захисту. Світлостійкість таких виробів досягає 150 років.
  • Акрилові магніти. Комбіновані магніти, які складаються з пластмасової основи (заготовки) та поліграфічної вставки в середині. Часто використовуються в рекламних цілях та в точках роздрібної торгівлі сувенірами.
  • Дерев’яні магніти. Один із видів сувенірної продукції, що міцно увійшов у наш побут. Жодного курортного містечка, сувенірної лавки не обходиться без величезного асортименту дерев’яних магнітів будь-якої форми та розміру. Розрізняють умовно однослойні та багатослойні магніти, виконані методом «декупажу» або гравійовані.
  • Полімерні магніти (виготовлені з полімерних матеріалів). Найдорожчі у своєму сегменті але це того вартує. Складні форми і контури, яскравість кольорів Вас здивують. Частіше за все це повністю ручна робота, або ж етап завершення виробництва як фарбування.

Приклади робіт: