Чашки, бокали

Чашки, бокали
Чашки, бокали

Шукаєте яскравий подарунок для друзів, близьких, родичів? Можливо Вам потрібні в офіс корпоративні кружки зі своїми кольорами? Тоді керамічні та скляні вироби саме те, що Ви шукаєте. Існує декілька способів виробництва цієї продукції.

  • Сублімаційний друк, який використовують для невеликих партій від однієї штуки. Полягає у тому, що фарба при температурі 180-200 °C і тиску переходить з матового паперу на підготовлену поверхню, оброблену лаком для сублімації. Після охолодження фарба залишається під шаром лаку, не є токсичною і має довгий строк служби. Відрізняється яскравістю кольорів. Чашки можуть бути використані по прямому призначенню.
  • Шовкотрафаретний друк по пласким та заокругленим поверхням використовують, коли партія перевищує 70-100 екземплярів. Найчастіше для перенесення логотипів, назв фірм та організацій (знову ж таки для створення корпоративного стилю). Методом шовкографії фарба переноситься на об’єкт друку за допомогою спеціальної трафаретної форми.
  • Деколь . Шовкографія також використовується для друку деколей (перевідних картинок на скло або кераміку трансферним способом) з подальшим обжигом або без нього.

Приклади робіт: