Сувенірна продукція

1. Чашки, бокали:

Шукаєте яскравий подарунок для друзів, близьких, родичів? Можливо Вам потрібні в офіс корпоративні кружки з брендуванням? Тоді керамічні та скляні вироби – саме те, що Ви шукаєте. Існує декілька способів виробництва цієї продукції:

  • Сублімаційний друк, який використовують для невеликих партій від однієї штуки. Полягає у тому, що фарба при температурі 180-200 °C і тиску переходить з матового паперу на підготовлену поверхню, оброблену лаком для сублімації. Після охолодження фарба залишається під шаром лаку, не є токсичною і має довгий строк служби. Відрізняється яскравістю кольорів. Чашки можуть бути використані по прямому призначенню.
  • Шовкотрафаретний друк по пласким та заокругленим поверхням використовують, коли партія перевищує 70-100 екземплярів. Найчастіше для перенесення логотипів, назв фірм та організацій (знову ж таки для створення корпоративного стилю). Методом шовкографії фарба переноситься на об’єкт друку за допомогою спеціальної трафаретної форми.
  • Деколь . Шовкографія також використовується для друку деколей (перевідних картинок на скло або кераміку трансферним способом) з подальшим обжигом або без нього.
Чашки, бокали
Чашки, бокали

2. Тарілки, термоси, вази:

Все вище перелічене, що стосується чашок, бокалів, також відноситься і до цього розділу. Потрібно подарувати сувенір з фото? Немає нічого простіше! Новий Рік, День Народження, День Валентина… на всі свята знайдемо для Вас оригінальні принти та пропозиції.

Тарілки, термоси, вази
Тарілки, термоси, вази

3. Пазли, килимки під «мишу»:

Фотопазли бувають різних видів, розмірів. Подарункові пазли, пазли для дітей, пазли-календарі тощо. Відрізняються термінами виготовлення і кількістю елементів (пазлинок, з яких збирається пазл). Існують тканеві пазли, картонні, пазли-магніти.

Пазли, килимки під «мишу»
Пазли, килимки під «мишу»

4. Футболки, кепки, сумки, бандани:

Способів самовираження за допомогою футболки існує безліч. Фото коханої людини, улюблена музикальна група, відомий вислів або ж прикольний жарт на спині, або ж навіть репродукція мільйонної картини! Не знайшли в магазині те, що Вам потрібно? Приходьте до нас і отримуйте свою забаганку в найкоротші терміни. Друкуємо на всіх елементах одягу.

Футболки, кепки, бандани
Футболки, кепки, бандани

5. Фотомагніти:

Чудовий спосіб перетворити свій холодильник і не тільки на фотосесію, елемент декору, сувенір, зберігаючи яскраві емоції надовго. Від маленьких магнітів розміром 5х5 см до величезних рекламних А2, А1 форматів! Виконаємо всі Ваші забаганки.

Фотомагніти
Фотомагніти

6. Ручки з логотипом:

Рекламний сувенір, який використовується щоденно. У нас Ви можете замовити ручки для проведення промо-акцій, для подарунку Вашим клієнтам або партнерам по бізнесу або просто якісні ручки для повсякденного використання у Вашій компанії. Крім того, реклама на ручках є ненав’язливою і слугує довгий час при мінімальному фінансовому навантаженні. Це якраз той випадок, коли співвідношення ціна/якість/корисність дає величезний ефект.

Ручки з логотипом
Ручки з логотипом

7. Прапорці, вимпели:

Прапорці, прапори, штандарти, вимпели. Виготовляємо в найкоротші терміни за зразками замовника та розроблюємо власний дизайн. Ця продукція стала невід’ємною частиною нашого життя не тільки на державному рівні, а й у корпоративному, спортивному, рекламному сегменті.

Стандартні розміри при виготовленні прапорців: 10х15 см, 10х20 см і 12х24 см. Нанесення повнокольорового зображення на тканину здійснюється за допомогою  сублімаційного, шовкотрафаретного друку або термоперенесення.  Надруковані прапорці піддають термообрізці або обшивають ниткою.

Прапорці, вимпели
Прапорці, вимпели

8. Брелоки, значки, бейджи, медалі тощо

Зазвичай брелоки, значки тощо використовується в декоративних і рекламних цілях.

Виготовляємо від 1 шт. Матеріалів для виробництва безліч. Обмеження може бути тільки у Вашій уяві.

Брелоки, значки, бейджи, медалі тощо
Брелоки, значки, бейджи, медалі тощо

9. Магніти (металеві, дерев’яні, акрилові, полімерні, вінілові)

Магніти використовуться в нашому житті повсякденно у безлічі приладів, від побутової техніки до надпотужніших механізмів, що допомагають людині впевнено йти до технічної незалежності. Але в цьому розділі мова піде тільки про сувенірні декоративні магніти, які наша агенція виготовляє.

  • Вінілові магніти (м’які) з фото або зображенням. Найекономніша позиція, яка в тім, не уступає іншим у якості та довготривалості. Магніт складається з вінілової основи від 0,4 до 2мм та друку цифровим або офсетним способом з ламінацією для захисту. Світлостійкість таких виробів досягає 150 років.
  • Акрилові магніти. Комбіновані магніти, які складаються з пластмасової основи (заготовки) та поліграфічної вставки в середині. Часто використовуються в рекламних цілях та в точках роздрібної торгівлі сувенірами.
  • Дерев’яні магніти. Один із видів сувенірної продукції, що міцно увійшов у наш побут. Жодного курортного містечка, сувенірної лавки не обходиться без величезного асортименту дерев’яних магнітів будь-якої форми та розміру. Розрізняють умовно однослойні та багатослойні магніти, виконані методом «декупажу» або гравійовані.
  • Полімерні магніти (виготовлені з полімерних матеріалів). Найдорожчі у своєму сегменті але це того вартує. Складні форми і контури, яскравість кольорів Вас здивують. Частіше за все це повністю ручна робота, або ж етап завершення виробництва як фарбування.
Магніти (металеві, дерев’яні, акрилові, полімерні, вінілові)
Магніти (металеві, дерев’яні, акрилові, полімерні, вінілові)

10. Декоративні подушки

Декоративна подушка з надрукованим фото стане найкращим подарунком коханій людині, друзям, родичам на ювілей або річницю. Різноманітна форма та дизайн, оздоблення бахромою та паєтками.

11. Пакети:

Друк на пакетах  це один з найефективніших засобів пасивної реклами. Логотип чи напис на пакеті обов’язково привертає увагу.
Серед різновидів пакетів  є так звані поліетиленові “банани” та “майки”, паперові глянцеві та матові та “крафтові , що виготовляються із вторинної сировини, що робить їх екологічними та додає привабливого вигляду в очах оточуючих.
Виконуємо друк різноманітної складності, брендування, великі тиражі

Пакети

12. Вироби з дерева:

Виготовлення сувенірної продукції із натуральної деревини. Блокноти, медалі, таблички, підставки, папки, статуетки, бокси та ін. Тиснення, брендування, гравірування, лазерна порізка

Вироби з дерева

13. Годинники:

Бажаєте зробити корпоративне брендування вашого офісу або шукаєте подарунок близькій людині? Сувенірний годинник індивідуального дизайну стане Вам у нагоді!

Годинники
Годинники

14. Та інше

Якщо Ви не знайшли свою продукцію серед представлених на сайті, це не означає, що ми не зможемо її виконати. Телефонуйте, пишіть нам і отримаєте відповідь та прорахунок у найкоротші терміни. З повагою до Вас, колектив виробничої агенції «Графіум».