Послуги

1. Роздрук з цифрових носіїв:

Роздрук з флешок, дисків, навіть з мобільних телефонів за прийнятними цінами. Існує система цінової диференціації знижок в залежності від кількості друкованого матеріалу.

Роздрук з цифрових носіїв
Роздрук з цифрових носіїв

2. Ксерокопія:

Копіювання документів різних розмірів. Від паспорта й учнівського зошита до великих мап і вертежів.

Ксерокопія
Ксерокопія

3. Сканування (тексту, зображень):

Сканер  пристрій, що виконує перетворення інформації на папері у цифровий формат. Додатково виконуємо розпізнавання отриманої інформації, її подальше редагування тощо.

Сканування тексту, зображень
Сканування тексту, зображень

4. Ламінування (пакетне, рулонне):

Ламінування використовують в широкому обігу для зберігання документів, фото та іншої важливої інформації від плину часу, механічних пошкоджень, агресивного впливу ультрафіолету тощо. Матеріал, найчастіше картон або папір запікається у спеціальну плівку, що набагато подовжує ресурс.

Ламінування
Ламінування

5. Набір тексту, таблиць, діаграм:

Виконуємо набір тексту з будь-яких друкованих форм (рукописи, сканкопії тощо). Швидко, грамотно, дорого.

Набір тексту,таблиць,діаграм
Набір тексту,таблиць,діаграм

6. Брошурування:

Послуга, яка полягає у зшиванні, скріпленні віддрукованих листів в книгу або брошуру відповідно до нумерації. Практика підказує нам, що доцільно виконувати брошуровку матеріалів ,які не перевищують 48-60 аркушів. Більша кількість підпадає під інші види зборки.

Брошурування
Брошурування

7. Перепліт (на металеву, пластикову пружину):

Пропонуємо перепліт документів на пластикову або металічну пружину. В комплект входить також прозора обкладинка різних кольорів та картонний «задник» відповідного кольору. Використовується для зручності зберігання одноманітної інформації, дипломних, курсових робіт тощо.

Перепліт
Перепліт

8. Пошук інформації в інтернеті:

В час повальної «інтернетизації» населення цей глобальний ресурс займає в нашому житті першочергове місце по запасам інформації. Виконуємо пошук необхідних Вам даних, якщо у Вас обмаль часу або немає можливості виконати це завдання самостійно.

Пошук інформації в інтернеті
Пошук інформації в інтернеті

9. Друк на дисках, запис інформації:

Навряд чи хтось не чув на сьогоднішній день про CD/DVD носії інформації. Ми пропонуємо тиражування інформації на таких носіях, друк за допомогою цифрового та шовкотрафаретного способів, виготовлення упаковки та поліграфії. Додаткові послуги: дизайн, пошук контенту тощо.

Друк на дисках, запис інформації
Друк на дисках, запис інформації

10. Друк великих розмірів (А2-А0):

Виконуємо друк великих форматів на власному обладнанні. Ватман, фотопапір (матовий, глянсовий різних фірм та виробників), полотно, фотошпалєри. А4, А4, А2, А1, А0. Швидке виконання замовлення.  Чертежі, таблиці, малюнки, фото, експозиції та інше.

Друк великих розмірів (А2- А0)
Друк великих розмірів (А2- А0)

11. Друк фотографій з цифрових носіїв:

Виконаємо друк Ваших найяскравіших моментів з життя швидко, якісно. Технічні можливості дозволяють нам роздруковувати фото від спеціальних на документи, фото в альбоми 10х15см, 15х21см, 20х30см і т.д., а також великоформатні фото та панорами.

Друк фотографій з цифрових носіїв
Друк фотографій з цифрових носіїв

12. Виготовлення полотен із зображенням:

Окремим напрямком нашої діяльності є друк картин , фотографій тощо на полотні з натурального або синтетичного матеріалу. Виготовлення рамок та підрамників, художня та галерейна натяжка полотна

Виготовлення полотен із зображенням
Виготовлення полотен із зображенням

 

 

13. Художній дизайн (макетування, верстка, розробка логотипів, фірмового стилю тощо):

Художній дизайн – це візуальне створення або відтворення зображення на екрані. В рекламі графічним дизайном називають перш за все зображення продукції (макет), який потім буде відтворено одним зі способів друку. Ми надаємо послуги кваліфікованих дизайнерів, які допоможуть Вам втілити Ваші ідеї у реальність

Художній дизайн
Художній дизайн

14. Та інше…:

Якщо Ви не знайшли свою продукцію серед представлених на сайті, це не означає, що ми не зможемо її виконати. Телефонуйте, пишіть нам і отримаєте відповідь та прорахунок у найкоротші терміни. З повагою до Вас, колектив виробничої агенції «Графіум».