Зовнішня реклама

1. Банер, плівка, папір, сітка:

Зовнішня реклама – графічна, текстова, або інша інформація рекламного характеру, яка розміщується на спеціальних тимчасових або стаціонарних конструкціях, розташованих на відкритій місцевості, а також на зовнішніх поверхнях будівель, споруд, на елементах вуличного устаткування, над проїжджою частиною вулиць і доріг або на них самих, а також на автозаправних станціях (азс).  Найрозповсюднішою зовнішньою рекламою є вулична. У виробництві промостійок, тролів, білбордів, сітілайтів, брандмауерів, вивісок різного значення використовують такі матеріали як банерна тканина, вінілова плівка, спеціальний папір та їх види і похідні.

Експерти запевняють нас, що зовнішня реклама є найдешевшим видом реклами в розрахунку на вартість рекламного контакту. Натомість Ви отримуєте безліч бонусів:

  • Зовнішню рекламу неможливо виключити/переключити
  • для зчитування рекламних повідомлень не потрібні додаткові пристрої
  • аудиторія зовнішньої реклами зростає по мірі зростання автомобілізації/мобільності населення
  • найоптимальнішій вид реклами для торгових точок, фасадів магазинів, перукарень тощо.
Банер, плівка, папір, сітка
Банер, плівка, папір, сітка

2. Стенди (інформаційні, куточки покупця, з безпеки, для школи та садочку):

Стендом на сьогодні є щит або конструкція, яка несе інформацію для оточуючих. З розвитком науки та видів виробництва, різноманіття стендових конструкцій також збільшується. Стенд може бути інтерактивним або статичним.  Ми спеціалізуємось на виготовленні статичних стендів з різних рекламних матеріалів, таких як ПВХ, композитні матеріали, оргскло та їх замінники.

Сфери їх використання:

  • для оформлення місць продажів або для участі в презентаціях
  • для проведення конференцій, форумів, промоакцій
  • в якості демонстраційного реквізиту торговим представником
  • для навчальних закладів (дитсадків, шкіл, коледжів, університетів тощо)
  • як елемент оформлення інтер’єру офісу і точки продажів
Стенди (інформаційні, куточки покупця, з безпеки, для школи та садочку)
Стенди (інформаційні, куточки покупця, з безпеки, для школи та садочку)

3. Таблички (адресні, фасадні, офісні):

Наша агенція виготовлює таблички різної направленості: офісні таблички, фасадні таблички, рекламні таблички, таблички на двері, інформаційні таблички, навігаційні, таблички для державних установ, таблички на стовпах, адресні таблички, вуличні таблички будь-якого інформаційного наповнення.

Таблички (адресні, фасадні, офісні)
Таблички (адресні, фасадні, офісні)

4. Вивіски (світлові, несвітлові, пласкі та об’ємні):

Зовнішня реклама з початку 90-х отримала зелене світло у нашому побуті. З тих пір вона не зупиняється ні на мить і  активно розивається. З розвитком попиту ускладнюються і способи виробництва реклами. Вивіски є основним атрактивним елементом для оформлення точок продажів, магазинів, центрів, банківських установ. Продовжувати можна до нескінченності.

Вивіска – конструкція в об’ємному або пласкому виконанні, розташована, як правило, на фасаді будівлі, поряд з входом, яка інформує про організацію або підприємство, що знаходиться усередині будівлі. Сучасна вивіска виконує зазвичай дві функції, які складно відокремити одну від іншої: це подання інформації і реклама.

Як засіб реклами вивіска належить до категорії зовнішньої реклами і, передусім, виконує іміджеву функцію.

По суті, вивіска є візитною карткою будівлі або приміщення, допомагаючи відвідувачеві зрозуміти, що знаходиться усередині, не заходячи всередину.

Вивіски умовно можна розділити на світлові і несвітлові.

Вивіски (світлові, несвітлові, пласкі та об’ємні)
Вивіски (світлові, несвітлові, пласкі та об’ємні)

5. Монтажні роботи (оклейка вітрин, фасадів, аплікації на склі, перфоплівка, монтаж банера):

Окрім виробництва зовнішньої реклами, її потрібно активно підтримувати в належному стані для продовження її «життя» та ступені привабливості.  Наша агенція виконує весь спектр монтажних робіт від виїзду на місце замовника для замірів майбутнього об’єкту, виконання самих робіт в найкоротші терміни і до післямонтажного обслуговування з гарантією якості.

Монтажні роботи (оклейка вітрин, фасадів, аплікації на склі, перфоплівка, монтаж банера)
Монтажні роботи (оклейка вітрин, фасадів, аплікації на склі, перфоплівка, монтаж банера)

6. Автовишиванки:

Українці патріотичні та єдині не тільки всередині, в душі, а й зовні, що активно доказують своєю поведінкою, одягом, наявністю різноманітної національної атрибутики. Свої авто ми прикрашаємо з такою ж любов’ю, з якою співаємо пісні та єднаємось заради майбутнього.

Будь-яка ідея, яку Ви собі вигадаєте, ми втілюємо в життя яскраво і безпосередньо! А якщо стане брак на вигадки, зможемо підібрати малюнок вишиванки, символіки тощо під Ваш смак та потреби.

Окрім автовишиванок виконуємо всі види брендування авто вініловими плівками спеціального типу, наносимо надписи, тонуємо.

7. Вироби з оргскла:

8. Та інше…

Якщо Ви не знайшли свою продукцію серед представлених на сайті, це не означає, що ми не зможемо її виконати. Телефонуйте, пишіть нам і отримаєте відповідь та прорахунок у найкоротші терміни. З повагою до Вас, колектив виробничої агенції «Графіум».