Послуги

1. Роздрук з цифрових носіїв:

Роздрук з флешок, дисків, навіть з мобільних телефонів за прийнятними цінами. Існує система цінової диференціації знижок в залежності від кількості друкованого матеріалу.

2. Ксерокопія:

Копіювання документів різних розмірів. Від паспорта й учнівського зошита до великих мап і вертежів.

3. Сканування (тексту, зображень):

Сканер – пристрій, що виконує перетворення розташованого на пласкому носії (найчастіше паперу) зображення в цифровий формат. Процес отримання такої цифрової копії називається скануванням. Додатково виконуємо розпізнавання отриманої інформації, її подальше редагування тощо.

4. Ламінування (пакетне, рулонне):

Ламінування використовують в широкому обігу для зберігання документів, фото та іншої важливої інформації від плину часу, механічних пошкоджень, агресивного впливу ультрафіолету тощо. Матеріал, найчастіше картон або папір запікається у спеціальну плівку, що набагато подовжує ресурс.

5. Набір тексту, таблиць, діаграм:

Виконуємо набір тексту з будь-яких друкованих форм (рукописи, сканкопії тощо). Швидко, грамотно, дорого.

6. Брошурування:

Послуга, яка полягає у зшиванні, скріпленні віддрукованих листів в книгу або брошуру відповідно до нумерації. Практика підказує нам, що доцільно виконувати брошуровку матеріалів ,які не перевищують 48-60 аркушів. Більша кількість підпадає під інші види зборки.

7. Перепліт (на металеву, пластикову пружину):

Пропонуємо перепліт документів на пластикову або металічну пружину. В комплект входить також прозора обкладинка різних кольорів та картонний «задник» відповідного кольору. Використовується для зручності зберігання одноманітної інформації, дипломних, курсових робіт тощо.

8. Пошук інформації в інтернеті:

В час повальної «інтернетизації» населення цей глобальний ресурс займає в нашому житті першочергове місце по запасам інформації. Виконуємо пошук необхідних Вам даних, якщо у Вас обмаль часу або немає можливості виконати це завдання самостійно.

9. Друк на дисках, запис інформації:

Навряд чи хтось не чув на сьогоднішній день про CD/DVD носії інформації. Ми пропонуємо тиражування інформації на таких носіях, друк за допомогою цифрового та шовкотрафаретного способів, виготовлення упаковки та поліграфії. Додаткові послуги: дизайн, пошук контенту тощо.

10. Друк великих розмірів (А2-А0):

Виконуємо друк великих форматів на власному обладнанні. Ватман, фотопапір (матовий, глянсовий різних фірм та виробників), полотно, фотошпалєри. А4, А4, А2, А1, А0. Швидке виконання замовлення.  Чертежі, таблиці, малюнки, фото, експозиції та інше.

11. Друк фотографій з цифрових носіїв:

Виконаємо друк Ваших найяскравіших моментів з життя швидко, якісно. Технічні можливості дозволяють нам роздруковувати фото від спеціальних на документи, фото в альбоми 10х15см, 15х21см, 20х30см і т.д., а також великоформатні фото та панорами.

12. Виготовлення рамок (оформлення картин, фото, реставрацій, вишивок, полотен тощо):

Окремим напрямком нашої діяльності є оформлення картин, фотографій, гравюр, реставрації, дзеркал, вишивок бісером та хрестиком, надрукованих полотен у рамки. Всі замовлення індивідуальні і виконуються з усією любов’ю та розумінням до кожного клієнта.

13. Художній дизайн (макетування, верстка, розробка логотипів, фірмового стилю тощо):

Художній дизайн – в цілому це створення візуальної концепції предмету з точки зору естетики сприйняття. В рекламі дизайном називають перш за все зображення переддрукової продукції (макет), який потім буде відтворено одним із способів друку (офсетним, цифровим, шовкотрафаретним, сублімаційним тощо). Відповідно дизайнер – художник-конструктор, людина, що займається художньо-технічною діяльністю в різних галузях (у тому числі архітектор, проектувальник, ілюстратор, дизайнер плакатної і іншої рекламної графіки, веб-дизайнер).

14. Та інше…:

Якщо Ви не знайшли свою продукцію серед представлених на сайті, це не означає, що ми не зможемо її виконати. Телефонуйте, пишіть нам і отримаєте відповідь та прорахунок у найкоротші терміни. З повагою до Вас, колектив виробничої агенції «Графіум».