Поліграфія

1. Візитівки:

Візитна кратка на сьогодні не втрачає своїх лідируючих позицій у формуванні іміджу людини, організації. Якісно виконана візитівка іноді може сказати більше ніж її власник. Успіх будь-якої Вашої справи розпочинається з візитівки. Наша організація бере на себе зобов’язання у створенні такого продукту, який би відповідав усім вашим смакам і забаганкам. Ми виготовляємо візитки за допомогою офсетного, цифрового, шовкотрафаретного видів друку та різних комбінацій. Використовуємо більш ніж 1000 видів паперу та пластиків.

2. Календарі:

Календар в нашому житті  – це список днів усього року з поділом на тижні та місяці й позначенням свят. Маючи під рукою кишеньковий екземпляр або великий яскравий квартальний на стіні свого офісу Ви будете завжди в курсі всіх подій і не пропустите важливої дати. Календарі поділяють на кишенькові, настільні, квартальні та пререкидні. У нас Ви зможете замовити будь-який.

3. Листівки:

Листівки та фірмові бланки є невід`ємною частиною будь-якої кореспонденції. Електронні листи займають в нашому житті все більше місця, але жодне Інтернет повідомлення не буде оцінене отримувачем так, як поштовий лист. Ексклюзивно оформлена листівка невідмінно приверне увагу адресата. У виробництві використовується високоякісний крейдований папір виробництва Фінляндія.

Листівки найбільш популярні в наступних форматах:

  • формат А6 (100х144 мм);
  • формат А5 (148х210 мм);
  • формат А4 (210х297 мм).

4. Флаєри:

Флаєри є найрозповсюднішою рекламною друкованою продукцією. Спектр використання від роздачі на вулицях «в руки»,  на зупинках автотраспорту, біля супермаркетів та скупчень людей до адресної доставки в офіси та по поштовим скринькам в домівках. За відносно невелике фінансове навантаження Ви отримуєте чудовий інструмент для реклами та просування Вашої продукції. Це може бути ч/б листівка, виконана ризографічним способом, цифровий друк «на вчора» або, якщо час дозволяє, друк офсетним способом, який є найбільш економним в цьому сегменті.

5. Наклейки, стікери:

Наклейки виконують таку ж рекламну роль, як і листівки, флаєри, але з тою відміннісю, що можуть бути розміщені в місцях, де інша інформпродукція не може бути використана. Наклейки бувають різних видів (вінілові, більш стійкі до механічних пошкоджень та ультрафіолету та на паперовій основі, економніший варіант.)  Наклейки та стікери іноді називають вірусною рекламою, тому що після використання та, навіть, після закінчення строку дії акції, події, яку вони висвітлюють, вони можуть ще довгий час «висіти» на стовпах, рекламних щитах, дошках для оголошень чи просто на деревах. Державні служби активно борються з незаконним розміщенням такої рекламної продукції як наклейки, що є ще одним доказом її ефективності.

6. Цінники:

Виготовляємо цінники для торгових точок, магазинів. Продукція різноманітна як в ціновому формуванні, так і в якості виконання і асортименті. Від звичайних друкованих паперових до супермоднявих з прозорого оргскла і т.д.

7. Конверти:

Якщо Ваша компанія часто відправляє листи поштою, то фірмові конверти Вам просто необхідні. Гарний дизайн та оригінальність оформлення нададуть Вам статусності  та особливу цінність листу, що адресується.

Найбільш розповсюдженіші розміри конвертів, що використовуються:

  • Е65(Dl) (110х220 мм)
  • С5 (162х229 мм)
  • С4 (229х324 мм)

8. Блокноти:

Блокноти можуть використовуватися як для ведення облікових записів  особисто, так і в якості рекламного матеріалу на семінарах, конференціях, зборах. Тому блокноти широко використовуються в рекламній поліграфічній продукції. Різновид блокнотів є також значним: м’яка обкладинка, на пружині, тверда обкладинка, зі шкірзамінників, ПВХ тощо. Можливі формати А7, А6, А5, А4, а також нестандарти. Швидкі строки виконання.

9. Брошури, каталоги, методички:

Вам потрібно розробити візуалізацію товару або послуги у вигляді презентора? Ви звернулись за адресою. Можливо потрібен каталог продукції за алфавітним впорядкуванням? Теж до нас. Або методичні матерали для школярів, студентів, викладацького складу? Допоможемо в найкоротші строки. Наш досвід допоможе у будь-якому питанні.

10. Папки:

Папка слугує для зберігання первинної інформації про компанію. Частіше за все буває стандартних розмірів А5, А4. Виготовляється з крейдованих матеріалів високої якості, дизайнерських паперів або пластику. Папка є невід’ємним додатком корпоративного стилю. В залежності від Ваших потреб можемо запропонувати виконання замовлення за допомогою цифрового, шовкотрафаретного або ж офсетного способів виробництва.

11. Меню для кафе, ресторанів:

На жаль багато з закладів харчування населення несерйозно відноситься до такого продукту (предмету інтер’єру ) як папка-меню. Роздруковане меню в файлах і вставлене в швидкозшивач апетит не підсилює, а навпаки. Якщо Ви шукаєте нестандартне рішення для свого закладу, пропонуємо звернути увагу на нашу продукцію. Асортимент та вибір Вас здивує. Виготовлені з полотна, дерев’яні,  ламіновані, зі шкірзамінника та шкіряні, з кільцями та на зав’язках, автентичні, під будь-який настрій менюшки. Ми з задоволенням виконаємо Ваші забаганки.

12. Дисконтні картки:

Аналог візитівки, у пластиковому виконанні. Використовуються в безлічі сфер життєдіяльності. В гаманці у пересічного громадянина від 5 до 30 дисконток в середньому. Вони можуть нести знижки, акції, реферальні програми, або ж електронно-цифрову інформацію, закладену в QR-коді, штриховому або ж на магнітній стрічці.

13. Друк на дисках:

Навряд чи хтось не чув на сьогоднішній день про CD/DVD носії інформації. Ми пропонуємо тиражування інформації на таких носіях, друк за допомогою цифрового та шовкотрафаретного способів, виготовлення упаковки та поліграфії. Додаткові послуги: дизайн, пошук контенту тощо.

14. Тиражування (ризографія):

Вид трафаретно-ротаційного друку. Ризограф використовується як високошвидкісний друкарський пристрій принтер, копіювальний апарат для друку (тиражування) паперової продукції незначних та середніх тиражів — від 100 до 5 000 фарбовідбитків з однієї майстер-плівки. Використання різографа для друку менших тиражів економічно не виправдано у порівнянні з вартістю друку лазерним принтером. За допомогою ризографа ми можемо виготовити: об’яви, чеки, бланки, метод продукцію, афіши та багато іншого.

15. Грамоти, дипломи, сертифікати:

Дипломи, грамоти активно використовують для нагороди співробітників та бізнес-партнерів. Дипломами нагороджують за успіхи в конкурсах,  форумах, конференціях.

Сертифікати підтверждують права, статус особи або ж компаниії, знання, якість товарів та послуг. Для виготовлення дипломів, сертифікатів, грамот використовується щільний білий або ж дизайнерський картон різної фактури.

16. Друк великих розмірів (А2-А0)

Виконуємо друк великих форматів на власному обладнанні. Ватман, фотопапір (матовий, глянсовий різних фірм та виробників), полотно, фотошпалєри. А4, А4, А2, А1, А0. Швидке виконання замовлення.  Чертежі, таблиці, малюнки, фото, експозиції та інше.

17. Та інше…

Якщо Ви не знайшли свою продукцію серед представлених на сайті, це не означає, що ми не зможемо її виконати. Телефонуйте, пишіть нам і отримаєте відповідь та прорахунок у найкоротші терміни. З повагою до Вас, колектив виробничої агенції «Графіум».